פטל קטון

 

מאז שדוקטור אוז, הגורו לענייני דיאטה בארצות הברית, ייחד תוכנית שלמה ליתרונות דיאטת פטל יש בארצות הברית היסטריה סביב המוצר, הרשתות החברתיות האמריקאית מוצפות בתמונות של לפני ואחרי והתלהבות גדולה בשל דיאטת הפטל. אחרי האמריקאים אנשים מכול העולם מחפשים לרכוש את מוצרי דיאטת הפטל. דוקטור אוז בתוכניתו אמר שדיאטת פטל היא טבעית ועדינה לגוף אך מאוד אפקטיבית לתהליך ההרזיה שהיא יוצרת וביכולת שלה לפרק שומנים.

קניית מוצרי דיאטת פטל איכותיים

חשוב לקנות תוספי פטל (קטונים של פטל) באיכות טובה, כמוסות שהן 100% חומרים טבעיים, המשווקות על ידי חברות בעלות ניסיון במוצרי הרזיה ובריאות. חשוב לקנות תוספי פטל קטון מחברה איכותית וידועה שאתם יכולים לסמוך עליה שהיא מייבאת מוצרי קטונים של פטל איכותיים ברמה טובה. לא כדאי לפנות לחברות המציעות מוצרים של דיאטת פטל במחירים נמוכים בצורה לא הגיונית מכיוון שתמצית פטל איכותית עולה די הרבה להפקה, ולכן חשוב שתדעו שאם אתם קונים קפסולות דיאטת פטל מחברה איכותית הקפסולות יעלו מעט יותר, אך תדעו כי אתם קונים מוצרים איכותיים חשוב שבכל קפסולה יהיו 100 גרם תמציות פטל. זאת כמות אפקטיבית ולא כמות גדולה מדי.

עמדת ה FDA-

כאשר בדקנו מהי עמדת ה FDA (הרשות לתרופות ולמזון האמריקאית) המחמירה לגבי פטל אדום גילינו כי עוד ב 1965 נקבע על ידי ה FDA כי קטונים מפטל נחשבים ומוכרים באופן כללי כבטוחים. מחקרים בטוחים כי הקטונים בפטל מונעים עליה במשקל הגוף ובשילוב עם דיאטה מאוזנת ופעילות סבירה מעודדים את קצב הדיאטה ומשפרים את תהליך הירידה במשקל.

ממצאי המחקרים

כאשר בודקים את המחקרים רואים כי קטונים מפטל אדום הם בעלי יתרונות רבים לתהליך של ירידה במשקל. קטונים מפטל אדום מעודדים תהליך שנקרא ליפוליזיס (שבירת ופירוק שומנים), מעודדים שריפת קלוריות ומשפרים ירידת משקל בזמן דיאטה. מחקרים מראים כי הקטונים מהפטל האדום מקטינים ספיגת שומן ממזון. במחקר נתנו לעכברים שומן מתירס והרמה שלו שנספגה בפלסמה הייתה נמוכה משמעותית מהמצופה, והגדילה את תהליך פירוק השומנים. כך הגיעו החוקרים למסקנה כי קטונים מפטל מפחיתים ספיגת שומן בגוף על ידי פירוקו באפקטיביות גבוהה. קטונים, על פי המחקר שנערך ב 2005, הפחיתו בגוף את השומנים הרגישים להורמון מפרק שומנים, כלומר, שבהשפעת קטונים ההורמונים המפרקים שומנים עלו או פעלו בצורה אפקטיבית יותר.

דרך נטילת דיאטת פטל

את תוספי הקטונים מתוך הפטל האדום ממליצים לקחת כחצי שעה לפני האוכל ובכמות נאותה ולא להגביר את כמות התוספים מעבר לנדרש כמצוין על הוראות התוסף. כך הקטונים פועלים את פעולתם מבלי להפריז בכמויות. ככל הנראה כל אחד זקוק למינון מעט שונה של תוספי קטונים של פטל ולכן ניתן להתייעץ על כך עם הרופא שלכם או עם רוקח כדי לדעת איזו כמות ספציפית מתאימה לכם של מ"ג קטונים פר ארוחה או פר יום. לא כדאי, כמובן, לקחת כמויות מוגזמות של התוסף, יש לקחת כמות סבירה כדי ליצור ירידה סבירה והדרגתית במשקל.

התקשורת קוראת לזה תופעה

ברשת פוקס ערכו כתבה על ההיסטריה האמריקאית סביב הקטונים מהפטל, הרשת מדווחת כי האמריקאים רוקנו בכמה ימים את כל מדפי מוצרי הקטונים של דיאטת פטל, האמריקאים הגיעו גם לחנויות נידחות במסעם אחר ההיסטריה הדיאטתית החדשה, הקטונים של הפטל. חנויות בכל רחבי ארצות הברית הזמינו עוד ועוד הזמנות של הקטונים מהפטל, אך כמה שלא הזמינו הכל נחטף מעל המדפים. רופא שהתראיין ברשת פוקס קבע שאכן ה FDA קבע כי הקטונים מהפטל הם לא מזיקים אך צריך לחכות ולראות עד כמה המוצר אפקטיבי, על השאלה הזאת ניתן למצוא תשובות רבות ברשת. לפי עדויות של אלפי אנשים ברשתות החברתיות יש לקטונים של הפטל השפעה נאה על הירידה במשקל. גם אנשים עם משקל יתר גדול רזו יפה והרבה עם דיאטת פטל. אנשים צילמו את עצמם ברשת ותיעדו את הירידה שלהם במשקל בעזרת דיאטת פטל. גם ברשת פוקס דיווחו כי אכן הקטונים של הפטל נבדקו על ידי ה FDA עוד בשנת 1965 ונקבע כי אין למוצר תופעות לוואי ידועות.

פטל קטון
מידע על פטל קטון